Klimatyzacja Daikin

Klimatyzatory firmy Daikin są cenione za optymalną dystrybucję powietrza, wyjątkowo cichą pracę i niepowtarzalne wzornictwo. Niepozorne, proste a równocześnie niebanalne kształty  kryją szereg funkcjonalności, zapewniających inteligentne zarządzanie energią.

Firma kładzie nacisk przede wszystkim na jakość wykonywanych urządzeń i ich niezawodność.

Oferta klimatyzatorów Daikin

daikin-emura Klimatyzator ścienny Daikin Emura

Daikin Emura oferuje bardzo wysoki współczynnik efektywności energetycznej do 4,46 (klasa energetyczna "A"), w szerokim zakresie działania od 10°C do 46°C przy chłodzeniu, oraz od -15°C do 20°C dla ogrzewania. Przy obniżeniu poziomu głośności do 22 dB(A). Ponad to 24-godzinny programowalny pilot zdalnego sterowania z programatorem tygodniowym, harmonogramem zapewnia możliwość inteligentnego zarządzania energią.

Podobnie do większości pomysłowo zaprojektowanych przedmiotów, ścienny klimatyzator Daikin Emura wygląda podstępnie prosto. Trudno jest uwierzyć w to, że pod gładkimi konturami obudowy ze szczotkowanego aluminium* tej inteligentnej jednostki klimatyzacyjnej kryje się tyle zaawansowanej technologii.

Daikin Emura może być użyta do pojedynczego pomieszczenia poprzez instalację jednej jednostki wewnętrznej z jednostką zewnętrzną lub zastosować w wielu pomieszczeniach z maksymalną liczbą jednostek wewnętrznych - dziewięć. Urządzenie Emura Daikin jest przeznaczone do montażu wysoko na ścianie. Taka lokalizacja gwarantuje optymalną dystrybucję powietrza i cichą pracę.

Daikin Emura to nie tylko elegancki, stylowy wygląd, to również wysoko rozwinięta funkcjonalność. Szereg inteligentnych opcji sterowania, które gwarantują najwyższe poziomy efektywności energetycznej i wydajności, wszystko za naciśnięciem jednego przycisku.

Zobacz całą ofertę firmy Daikin