Klimatyzacja GREE

Klimatyzatory firmy GREE to połączenie funkcjonalności z klasyczną formą. Cechują się wysoką jakością oraz wydajnością. Marka dużą wagę przywiązuje do rozwiązań energooszczędnych, co z całą pewnością doceni każdy użytkownik. Niewątpliwą zaletą klimatyzatorów marki GREE są najnowocześniejsze systemy filtracji powietrza: antybakteryjne, z jonami srebra i aktywnym węglem, katechinowe i fotokatalityczne.

Oferta klimatyzatorów GREE

change-viola

change-viola2

Klimatyzator ścienny Change Viola White

Klimatyzatory ścienne firmy Gree cechuje nowoczesny wygląd o unikalnej kolorystyce i wzornictwie. Doskonale komponujące się w każdym wnętrzu urządzenia, połączony z wysoką jakością i nowoczesną technologią. Wyposażone w  jonizator powietrza, Funkcje samo czyszczenia sprawiają ze powietrze którym oddychamy jest czystsze  

cozy-mirror

Klimatyzator ścienny Cozy Mirror Viola Perfect

Klimatyzatory ścienne tej serii to jeden z najnowszych produktów w ofercie. Urządzenie jest połączeniem eleganckiego wzornictwa, doskonałej wydajności oraz niepowtarzalnej jakości i nowoczesnej technologii. Stylowy Design Sprawia że będą pasowały do każdego wnętrza nadając mi charakteru.
gree u match kasetonowe Klimatyzator kasetonowe

To doskonałe rozwiązanie dla biur, sal konferencyjnych czy innych obiektów komercyjnych. Klimatyzatory kasetonowe posiadają 4-kierunkowy nawiew powietrza, co w połączeniu z ich dużą wydajnością pozwala na komfortowe i równomierne rozprowadzenie powietrza do każdego miejsca w pomieszczeniu. Dzięki kompaktowym wymiarom jednostki wewnętrznej możliwy jest montaż nawet w niewielkiej przestrzeni sufitu podwieszanego. Nowy, cichy wentylator jednostki wewnętrznej zapewnia wysoki komfort użytkowania.
gree u match stropowy Klimatyzatory Gree przypodłogowo-sufitowe

Klimatyzatory przypodłogowo sufitowe GREE można montować bezpośrednio przy podłodze lub pod sufitem.

Są idealnym rozwiązaniem dla dużych przestrzeni hotelowych, restauracji, sal wykładowych. Zaletą tego systemu jest możliwość rozprowadzenia powietrza kanałami i zaprojektowania nawiewów w dowolnym miejscu sufitu podwieszanego. Klimatyzatory te doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach, gdzie wymagany jest niski poziom hałasu.

gree u match kanalowe Klimatyzatory Gree kanałowe

Jednostki kanałowe przeznaczone są do montażu w przestrzeni międzystropowej.
Są idealnym rozwiązaniem dla dużych przestrzeni hotelowych, restauracji, sal wykładowych. Zaletą tego systemu jest możliwość rozprowadzenia powietrza kanałami i zaprojektowania nawiewów w dowolnym miejscu sufitu podwieszanego. Klimatyzatory te doskonale sprawdzają się w pomieszczeniach, gdzie wymagany jest niski poziom hałasu.

gree multisplit Klimatyzator Free Match Inverter - MutliSplit do 5 jednostek

Jednostki zewnętrzne Free Match Inverter to 4 typów urządzeń Naścienne, Kasetonowe, Przypodłogowo-Sufitowe, i kanałowe które umożliwiają szeroką gamę możliwych kombinacji podłączeń jednostek wewnętrznych w układzie multi. Jednostki wewnętrzne występują jako ścienne, kanałowe, przypodłogowo-sufitowe, o wydajnościach chłodzenia/grzania od 2,6 kW do 5,2 kW oraz kasetonowe o wydajnościach chłodzenia/grzania od 3,5 kW do 5,2 kW.

super-free-match Klimatyzator Free Match Inverter - MutliSplit do 9 jednostek

Klimatyzatory Gree Super Free-Match Inverter to świetne rozwiązanie do domów, biur, itp. gdzie możemy zastosować różne jednostki wewnętrzne z łatwym i dogodnym montażem do wielu pomieszczeń na jednym Agregacie zewnętrznym który z łatwością można ukryć w mało widocznym miejscu

Zobacz całą ofertę firmy GREE