Klimatyzacja MDV

Klimatyzatory firmy MDV uznanie znajdują zarówno w oczach miłośników nowoczesnego design, jak i klasycznej prostoty. Tym, co łączy wszystkie modele, jest ich niezawodność i cicha praca oraz dodatkowe funkcjonalności, takie jak samoczyszczący wymiennik ciepła, auto restart, funkcja samo-diagnozy czy aktywny filtr węglowy.

Oferta klimatyzatorów MDV

msy_czarny-mini Klimatyzator MDV Seria Y

Jednostka wewnętrzna o nowatorskiej stylistyce i grubości zaledwie 160 mm gwarantuje nie tylko uczucie komfortu, ale jest również ozdobą każdego nowoczesnego wnętrza. Wyposażony w takie funkcje jak samoczyszczący wymiennik ciepła, auto restart, funkcja samo diagnozy oraz komfort, aktywny filtr węglowy, cicha praca.

msr1_scienny-mini Klimatyzator MDV Seria R

Klimatyzatory ścienne z serii R charakteryzują się ciekawym design zwarta klasyczna biała obudową. Wyposażone w funkcję kompensacji temperatury pozwalającą na równomierne utrzymanie temperatury w pomieszczeniu. Dala komfortu wyposażono je w aktywny filtr węglowy, niski poziom hałasu i inne.

msc-09_24hrdn1_corona-mini Klimatyzator MDV Corona Multi Split

Multi inwerter to rozwiązanie w którym można do jednej jednostki zewnętrznej podłączyć do 5 jednostek wewnętrznych. O szerokim typoszeregu począwszy od Splitów naściennych poprzez klimatyzatory przysufitowe kasetonowe i kanałowe. Dedykowanie do mieszkań domów i biur.
mca2_kaseta_mala-mini Klimatyzator MDV Kasetonowe małego wydatku

Klimatyzatory tego typu szczególne zastosowanie maja w małych biurach sklepach aptekach itp. Montowane w przestrzeni między stropowej pozostają praktycznie niewidoczne , a czterostronny wydmuch powietrza pozwala na szybkie i równomierne schłodzenie pomieszczenia.

 

mcc-24-48hrn1_mcc-24-48hrdn1_kaseta-mini Klimatyzator MDV Kasetonowe dużego wydatku

Klimatyzatory tego typu szczególne zastosowanie maja w dużych pomieszczeniach biurowych, magazynach sklepach itp. Montowane w przestrzeni między stropowej pozostają praktycznie niewidoczne , a czterostronny wydmuch powietrza pozwala na szybkie i równomierne schłodzenie pomieszczenia.

 

mub_48-60_podstropowy-mini Klimatyzator MDV podstropowy

Ze względu na swoja konstrukcję możliwy jest montaż w pionie przy ścianie lub poziomo pod sufitem. Klimatyzatory tego typu szczególne zastosowanie maja w dużych pomieszczeniach magazynach, sklepach, halach itp. Charakteryzują się dalekim zasięgiem strumienia wydmuchiwanego powietrza z funkcją wachlowania w pionie i poziomie zwiększają swoja skuteczność równomiernego schładzania pomieszczenia.

Zobacz całą ofertę firmy MDV