Klimatyzacja Mitsubishi

Klimatyzatory firmy Mitsubishi to szeroki wybór urządzeń wewnętrznych ściennych, kasetonowych, przypodłogowych, kanałowych z szerokim wachlarzem możliwości i dodatkowych opcji. Sprawdzają się zarówno w domu, biurze i restauracji,  jak również w specjalistycznych kuchniach, które wymagają wydajnych rozwiązań przystosowanych do pracy w trudnych warunkach.

Firma jako jedna z nielicznych posiada klimatyzatory przeznaczone do pracy w pomieszczeniach technicznych, takich jak serwerownie czy kuchnie restauracyjne.

Oferta klimatyzatorów Mitsubishi

klimatyzator mitsubishi msz-ef czarny klimamika Klimatyzator ścienny Mitsubishi MSZ-EF (biały, czarny)
Stworzony jako uzupełnienie dla nowoczesnych wystrojów wnętrz, klimatyzator Kirigamine ZEN dostępny jest w trzech kolorach, gwarantujących naturalne dopasowanie, niezależnie od miejsca montażu.
klimatyzator mitsubishi msz ge scienny klasyczny klimamika Klimatyzator ścienny Mitsubishi MSZ-GE
Standardowe jednostki MSZ-G charakteryzują się wysokim poziomem energooszczędności i zdumiewająco cichą pracą. Urządzenia z szerokiego typoszeregu tej serii zapewniają komfortowe warunki w pomieszczeniu zgodnie z twoimi wymaganiami.
zobacz więcej
klimatyzator mitsubishi msz-sf klimamika Klimatyzator ścienny Mitsubishi MSZ-SF
Kompaktowe i eleganckie, wyjątkowo ciche jednostki wewnętrzne. Możliwość montażu w ograniczonej przestrzeni niewielkich sypialni, wyższa energooszczędność dzięki doborowi optymalnej wydajności, dostosowanej do każdego pomieszczenia.
klimatyzator mitsubishi mfz-ka przypodłogowy klimamika Klimatyzator przypodłogowy Mitsubishi MFZ-KA
W salonie lub sypialni. Bogaty w funkcje klimatyzator przypodłogowy o wyszukanej konstrukcji. Budowa jednostki jest smukła i wyważona, istotą jest zwarta forma. Idealne wymiary do zastosowania w salonach, sypialniach, na poddaszach i wielu innych pomieszczeniach. Demontowany panel umożliwia szybkie doprowadzenie urządzenia do czystości. Regularne czyszczenie pozwala utrzymać urządzenie w nienagannym stanie i realizować energooszczędną pracę.
klimatyzator mitsubishi mlz kasetonowy jednostronny klimamika Klimatyzator kasetonowy 1-stronny Mitsubishi MLZ-KA
Jednostki kasetonowe 1-stronne w typoszeregu urządzeń serii Multi-Split zapewniają doskonałe dopasowanie do wymiarów i wystroju wnętrza każdego pomieszczenia.

 

Klimatyzator Mitsubishi Multisplit seria MXZ
klimatyzator mitsubishi mxz multi klimamika
Typoszereg MXZ gwarantuje cichy, wysokowydajny i elastyczny system, spełniający wszystkie wymagania w zakresie klimatyzacji powietrza.

Typoszereg 8 modeli o mocy od 3.0 kW do 14.0 kW, do których można podłączyć jednostki wewnętrzne serii M oraz Mr. Slim. Zastosowanie jednostek zewnętrznych serii MXZ umożliwia dostosowanie do różnych aranżacji pomieszczeń.

 

Klimatyzator Mitsubishi podstropowy kuchenny seria PCA-HAQ
klimatyzator mitsubishi podstropowy klimamika Sztandarowymi elementami podstropowych jednostek kuchennych, jest trwała obudowa ze stali nierdzewnej oraz wbudowany "ltr eliminujący mgłę olejową, zapobiegający przedostawaniu się oleju do wnętrza jednostki. Idealne rozwiązanie, gwarantujące komfort klimatyzacji w pomieszczeniach kuchennych.

Możliwość demontażu elementów oddzielnej obudowy wentylatora, upraszcza czyszczenie wentylatora. Również czyszczenie tacy skroplin nie stanowi problemu, dzięki łącznikowi rur, który można w prosty sposób zdemontować.

Zobacz całą ofertę firmy Mitsubishi