O nas

Produkujemy najlepsze powietrze

Tworzymy lepsze warunki do pracy, wypoczynku, życia, udoskonalając powietrze, którym oddychasz. Specjalizujemy się w usługach z zakresu klimatyzacji, wentylacji i rekuperacji dla klientów z Warszawy i okolic. Znamy się na projektowaniu i serwisie, pomagamy dobierać urządzenia, jesteśmy specjalistami i estetami.

Współpracujemy z najlepszymi

W ofercie posiadamy urządzenia wiodących producentów, takich jak: Fujitsu, Mitsubishi, LG, Samsung, GREE. Bezpieczeństwo i satysfakcja klientów są dla nas bardzo ważne, dlatego wszystkie nasze klimatyzatory posiadają niezbędne certyfikaty i atesty.

Sprawdzili nas najlepsi

Sprawdzili nas już najlepsi i najbardziej wymagający. W gronie naszych klientów znajdują się m.in. firmy: Iron Mounatin, PKO BP, EuroBank czy Organic – Farma zdrowia, Grupa Żywiec i wielu innych

Zatrudniamy najlepszych

Angażujemy pewnych, sprawdzonych, z doświadczeniem. Także oni budują naszą markę, dlatego też dbamy o ich wiedzę i kompetencje, wysyłając ich systematycznie na szkolenia techniczne oraz kursy, które uprawniają do montażu, serwisu i naprawy urządzeń, które proponujemy.