Klimatyzacja Fujitsu

Klimatyzatory firmy Fujitsu idealnie sprawdzą się zarówno w domu i biurze, jak również w sklepie, restauracji i innych lokalach użytkowych. Można je dopasować do wielkości i charakteru pomieszczeń, a ich montaż jest szybki i prosty. Klienci cenią je za nowoczesne wzornictwo, innowacyjność stosowanych technologii oraz trwałość.

Firma przykłada dużą wagę do jakości wykonania klimatyzatorów. Posiada własne laboratoria, w których systematycznie prowadzi badania mające na celu ulepszenia swoich produktów.

Oferta klimatyzatorów Fujitsu

fujitsu-scienne-asyg Klimatyzator Fujitsu ścienny seria ASYG
Klimatyzatory Fujitsu Split Inwerter ASYG09-12LUT. Zostały uhonorowane prestiżowym wyróżnieniem „IF PRODUCT DESIGN AWARD 2012”. Doceniono trafne połączenie nowoczesnej technologii z subtelnymi uniwersalnymi kształtami, które z łatwością wpisują się w każde wnętrze.
fujitsu-scienne-asyg-ruch Fujitsu ścienny seria ASYG czujnik ruchu
Klimatyzatory Fujitsu Split Inwerter ASYG09-12LUT wyposażony w czujnik ruchu. Zostały uhonorowane prestiżowym wyróżnieniem „IF PRODUCT DESIGN AWARD 2012”. Doceniono trafne połączenie nowoczesnej technologii z subtelnymi uniwersalnymi kształtami, które z łatwością wpisują się w każde wnętrze.
fujitsu-scienne-lm Fujitsu ścienny seria LM
Klimatyzatory z tej grupy to klasyczna zwarta obudowa wyposażona w zaawansowane funkcje między innymi 10º C HEAT, Auto restart, Automatyczna regulacja strumienia powietrza, Cicha praca 21 db. Dla polepszenia jakości powietrza zastosowano Filtr Jonowy o wydłużonej żywotności i filtr polifenolowy
fujitsu-scienne-lf Fujitsu ścienny seria LF
Klimatyzatory ścienne z serii LF większej mocy na większe powierzchnie charakteryzują się wszechstronnym montaże długie odległości pomiędzy jednostką wewnętrzną a zewnętrzną. Między innymi wyposażone są w takie funkcje jak DOUBLE SWING, Economy Mode, Filtr Sign, oraz dla polepszenia jakości powietrza zastosowano Filtr Jonowy o wydłużonej żywotności i filtr polifenolowy.
auya36lb_auyg36-54lc_lr-mini Fujitsu kasetonowy zwarty seria LV
Klimatyzatory tej grupy przeznaczone są do montażu w przestrzeni miedzy stropowej z czterostronnym wypływem powietrza do średniej wielkości pomieszczeń technicznych, biur, sklepów, magazynów itp. Charakteryzują się wydajnym wymiennikiem ciepła, cichą pracą, łatwym montażem i serwisem.
fujitsu-kasetonowy-lr Fujitsu kasetonowy seria LR
Klimatyzatory tej grupy przeznaczone są do montażu w przestrzeni miedzy stropowej z czterostronnym wypływem powietrza do dużych pomieszczeń technicznych, biur, sklepów, magazynów itp. Charakteryzują się wydajnym wymiennikiem ciepła, dużymi odległościami pomiędzy jednostką wewnętrzną a zewnętrzną, z możliwością podłączenia dopływu Świeżego powietrza z zewnątrz oraz kanałów rozprowadzających. Łatwym montażem i serwisem.
fujitsu-przysufitowy-lr Fujitsu przy-sufitowy seria LR
Klimatyzatory tej grupy przeznaczone są do montażu pod sufitem poziomo lub przy ścianie pionowo, o daleki zasięgu strumienia powietrza. Charakteryzują się wszechstronnym montażem łatwym dostępem serwisowym, przeznaczonych do dużych pomieszczeń technicznych, biur, sklepów, magazynów itp.
fujitsu-przypodlogowo-sufit-lv Fujitsu Przypodłogowo-Przysufitowy Seria LV
Klimatyzatory tej grupy przeznaczone są do montażu pod sufitem poziomo lub przy ścianie pionowo, o daleki zasięgu strumienia powietrza. Charakteryzują się wszechstronnym montażem łatwym dostępem serwisowym, przeznaczonych do dużych pomieszczeń technicznych, biur, sklepów, magazynów itp.
fujitsu-przypodlogowy-lv Fujitsu przypodłogowy seria LV

Klimatyzatory z serii AGYF09-12-14LA charakteryzują się wszechstronnym i prostym montażem, łatwym dostępem serwisowym. Między innymi wyposażony w funkcje AUTO AIR FLOW, COL DRY, ECONOMY MODE, oraz filtr Jonowy o wydłużonej żywotności i filtr polifenolowy.

 

aryc45-54_lc_lh_kanalowa-mini Fujitsu kanałowy Wysoki-Spręż Seria LH
Klimatyzatory kanałowe dużej wydajność przeznaczone są do montażu w przestrzeni miedzy stropowej do zabudowy z możliwością rozprowadzenia powietrza w klika punktów nawiewnych lub kilku pomieszczeń, z możliwością podłączenia dopływu świerzego powietrza z zewnątrz. Charakteryzują się wysokim sprężem dyspozycyjnym łatwością montażu i cichą pracą. Przeznaczone do dużych powierzchni, biur magazynów sklepów.
aryf24-30-36-45_lb_ml_mc-mini Fujitsu kanałowy seria LM
Klimatyzatory kanałowe dużej wydajność przeznaczone są do montażu w przestrzeni miedzy stropowej do zabudowy z możliwością rozprowadzenia powietrza w klika punktów nawiewnych lub kilku pomieszczeń, z możliwością podłączenia dopływu świeżego powietrza z zewnątrz. Charakteryzują się małymi gabarytami łatwością montażu i cichą pracą. Przeznaczone do dużych powierzchni, biur magazynów sklepów.
fujitsu-kanalowe-ll Fujitsu kanałowy seria LL
Klimatyzatory kanałowe przeznaczone są do montażu w przestrzeni miedzy stropowej do zabudowy z możliwością rozprowadzenia powietrza w klika punktów nawiewnych lub kilku pomieszczeń. Charakteryzują się małymi gabarytami łatwością montażu i cichą pracą.
Wyposażone standardowo w pompkę skroplin, przeznaczone do domów, mieszkań, biur itp.

fujitsu-multi

Fujitsu System Multi

To doskonałe rozwiązanie do domków, biur, gabinetów gdzie nie ma miejsca na umieszczenie kilku jednostek wewnętrznych. Duży wybór jednostek wewnętrznych, Łatwość montażu sprawia że urządzenia tego typu cieszę się dużym uznaniem wśród klientów.

zobacz więcej

Zobacz całą ofertę firmy Fujitsu